Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
06.05.2020

Wznowienie wcześniej zapisanych wizyt w poradniach oraz zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych

   Poradnie specjalistyczne przyszpitalne oraz pracownia fizjoterapii w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej i ośrodka dziennej rehabilitacji będą funkcjonowały w szerszym zakresie.  
    Wznowione zostają zapisane wcześniej w terminarz kolejkowy wizyty. To oznacza, że osoby, które miały umówioną wizytę, a z uwagi na epidemię koronawirusa konieczne było jej odwołanie, będą miały wyznaczony nowy termin. Pacjenci będą na bieżąco informowani telefonicznie o przyjęciu w danej poradni specjalistycznej lub zabiegach. Tak jak to miało miejsce wcześniej, również pacjenci po hospitalizacji w naszym szpitalu otrzymają porady.
Aby zachować zasady zabezpieczające przed rozprzestrzenianiem się zakażenia wprowadzone zostały zmiany organizacyjne.
Wstępna weryfikacja będzie odbywać się w holu bocznego wejścia do Poradni Specjalistycznych Przyszpitalnych w godzinach:                                      
- od 8:30 do 12:30 do Poradni Specjalistycznych
- od 7:30 do 13:30 do Pracowni Fizjoterapii
Każda osoba zweryfikowana otrzyma na nadgarstek zieloną opaskę. Osoby towarzyszące będą wpuszczane tylko w razie konieczności, również po weryfikacji.
Uwaga! Do poradni będą przyjmowani tylko pacjenci wcześniej zapisani na konkretną godzinę.
Wznowienie zapisów dla osób, które nie miały wcześniej wyznaczonego terminu wizyty w poszczególnych poradniach zostanie umożliwione w późniejszym czasie, prosimy o bieżące śledzenie komunikatów