Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
18.02.2020

Komfortowe warunki na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

   Na naszym Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej leczonych jest około 2000 pacjentów rocznie. Wykonywane są tu przede wszystkim operacje wszczepiania endoprotez stawów biodrowych i kolanowych , leczenie operacyjne złamań, diagnostyka i leczenie uszkodzeń stawu kolanowego oraz wiele innych zabiegów. Pacjenci otrzymują tu pomoc zarówno w sposób planowany jak i w przypadkach nagłych.

    Zakończony niedawno się remont Oddziału Urazowo–Ortopedycznego znacząco wpłynął na warunki, w jakich leczeni są pacjenci.  Te zmiany to nie tylko instalacje, mury, kolory - co widać na pierwszy rzut oka, ale również aparatura ułatwiająca diagnostykę i leczenie, nowoczesne, komfortowe łóżka dla pacjentów.  Mamy ogromną nadzieję, że w tych nowych warunkach, pobyt w naszym szpitalu stanie się mniej uciążliwy.

Całkowita wartość projektu: 3 356 511, 33 zł
Wartość dofinansowania z RPO WSL: 2 254 188, 37 zł
Dotacja celowa z UM: 1 072 899, 00 zł

Jako jako dowód na spektakularną metamorfozę oddziału zamieszczamy galerię pomieszczeń przed remontem, w jego trakcie i po zakończeniu inwestycji:

Pokój badań

  

Dyżurka lekarska

 

 Korytarz

 

 

Sala dla Pacjentów