Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
07.01.2020

Świąteczny nastrój na szpitalnych oddziałach


    Świąteczny czas dla wielu z nas jest wyjątkowym, rodzinnym i ciepłym okresem. Niestety jest to również okres szczególnie trudny dla osób, które z różnych powodów nie zasiądą do wigilijnego stołu.
    W wigilijny wieczór mieliśmy przyjemność wysłuchać kolęd w wykonaniu profesjonalnych muzyków, a prywatnie rodziny jednej z naszych położnych.
To była wzruszająca chwila dla pacjentek, które w tym szczególnym czasie zostały mamami. Przy akompaniamencie instrumentów śpiewały kolędy swoim nowonarodzonym dzieciom. Ponadto wspólne kolędowanie sprawiło wiele radości Personelowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.
Artyści; Dagmara Świtacz- sopran, Jacek Świtacz- gitara klasyczna, Bartłomiej Świtacz- pianino, Agnieszka Świtacz- wiolonczela, sprawili, że ten magiczny wieczór zapamiętamy na długo.
   Ponadto Młodzież 3 Drużyny Starszoharcerskiej „Zorza”  pod opieką Pani Adrianny Smołki odwiedziła WSS Nr 2 niosąc ze sobą uśmiech, otwarte serca oraz atmosferę Bożego Narodzenia. Pacjenci mieli okazję wysłuchać kolęd w wykonaniu harcerzy, niejedna łezka zakręciła  się w oku ale pojawił się również uśmiech.


Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie!

Muzycy na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym3 Drużyna Starszoharcerskiej „Zorza”