Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
14.11.2019

Za nami niesamowity Bal Wcześniaka

Za nami niesamowity Bal !

W naszym Szpitalu co roku w fioletowych barwach celebrujemy Światowy Dzień Wcześniaka, przypadający na dzień 17 listopada. Już po raz drugi  pracownicy Oddziału Neonatologii wyszli z inicjatywą zorganizowania balu dla dzieci, które urodziły się za wcześnie, który odbył się 12 listopada. W tym roku były to wyjątkowo wesołe obchody! Spotkanie rodziców, maluchów i personelu Oddziału Neonatologii odbyło się w atmosferze wspólnych radosnych zabaw dla dzieci i rodziców. To był prawdziwy żywioł!
Imprezę poprowadził Arkadiusz Żabka z Radia 90 wkładając w to całą swoją energię i ciepłe serce, zdradzając przy tym sekret – TEŻ JEST WCZEŚNIAKIEM!  Animacjami dla dzieci i ich opiekunów zajęła się POZYTYWKA, obdarzając ich tym co najcenniejsze – beztroską zabawą.
Dzięki współpracy z MOSiR – em w Jastrzębiu-Zdroju przestrzeń Hali Omega, wypełniła się magią!
   
W ubiegłym roku w naszym Oddziale Neonatologicznym leczonych było 207 wcześniaków natomiast w tym roku, do listopada, to już 165 maluszków.
Niesamowite jest dla nas – jak podkreślają lekarze i pielęgniarki Oddziału Neonatologii - że dziś wszyscy wspólnie możemy cieszyć się takimi chwilami. Jest to dla nas niezmiernie ważne, że po kilku latach widzimy dzieci tryskające energią i uśmiechem, a to jest dla nas ogromna satysfakcja.
Oczywiście, to jednocześnie wesołe i wzruszające wydarzenie nie odbyłoby się, gdyby nie SPONSORZY:


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!


Koniecznie zobacz!!!  Bal wcześniaka - fotorelacja...