Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
14.11.2019

Walczymy o ponad 1,2 miliona złotych na przebudowę kanalizacji. I TY możesz nam pomóc!

Ruszyła pierwsza odsłona Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Na liście zakwalifikowanych projektów jest także nasz dotyczący przebudowy zewnętrznej kanalizacji Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu Zdroju.

Walczymy o ponad 1,2 miliona złotych na przebudowę kanalizacji. I TY możesz nam pomóc!

Kanalizacja w naszej placówce ma już 45 lat. Niestety ulega awariom, których usuwanie jest niezwykle kosztowne. Dlatego zgłosiliśmy nasz projekt w tym konkursie – wierzymy w to, że razem z Wami mamy szansę na pozyskanie ponad 1,2 mln zł, za które będziemy w stanie przeprowadzić konieczne remonty.

Głosowanie odbywa się elektronicznie. Do udziału w głosowaniu uprawnieni są wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego. Podczas głosowania będą potrzebne dane osobowe, na podstawie których weryfikowana będzie poprawność głosowania, ze względu na wymóg zapewnienia jego równości i bezpośredniości.


PROSIMY ZATEM O GŁOSOWANIE I UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI WSPÓŁPRACOWNIKOM. Jak to zrobić?

na podany numer telefonu otrzymasz kod SMS, który później wpiszesz, celem weryfikacji.

Jesteśmy przekonani, że mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju i okolic, tak jak personelowi szpitala zależy, aby funkcjonował on najlepiej możliwie. Bez Państwa wsparcia pozyskanie tych środków będzie nieosiągalne a przebudowa niemożliwa!
 


Wierzymy w Wasze zaangażowanie i już dziś dziękujemy za wsparcie naszego projektu!