Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
08.11.2019

ZADBAJ O ZDROWIE, PRZYJDŹ NA BEZPŁATNE BADANIE!

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu -Zdroju ruszył  „Narodowy Program Zwalczenia Chorób Nowotworowych”  realizowany przez Ministerstwo Zdrowia w latach 2019-2021.
Niezależnie od tego gdzie mieszkasz (gdyż nie obowiązuje rejonizacja), możesz zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z bezpłatnego badania.

SZYBKIE TERMINY! CZAS OCZEKIWANIA - DO 2 TYGODNI!

Program daje możliwość wykonania badania kolonoskopii, które przede wszystkim ma za zadanie wczesne wykrycie zmian w obrębie jelita grubego oraz pobranie wycinków tych zmian do badania histopatologicznego. Jest to bardzo ważny element profilaktyki zdrowotnej oraz realne obniżenie ryzyka zbyt późnego wykrycia nowotworu badanego odcinka przewodu pokarmowego. W ramach tego programu, w naszym Szpitalu możesz wykonać to badanie jeżeli:

Jak wygląda takie badanie? Polega na ocenie błony śluzowej jelita,  ewentualnym usunięciu niewielkich zmian oraz pobraniu wycinków. Badanie można wykonać w znieczuleniu, w związku z tym jest bezbolesne.
Więcej informacji na temat realizacji badania uzyskasz dzwoniąc pod nr tel. 32 47 84 381