Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
02.09.2019

Mieszkańcy regionu skorzystali z badań profilaktycznych i konsultacji oferowanych przez nasz szpital.

   Zachowanie dobrego zdrowia jest jedną z najważniejszych spraw, o które musimy dbać i na które mamy wpływ.  W minioną niedzielę 01.09.2019 r. miał miejsce organizowany przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój Festyn Zdrowia, w trakcie którego uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji oraz innych atrakcji.
   Naszego szpitala nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu! Oddział okulistyki przygotował stanowisko do pomiaru  ciśnienia  wewnątrzgałkowego, gdzie lekarze przebadali wielu chętnych zadbać o swój wzrok mieszkańców regionu. Panie Pielęgniarki na co dzień pracujące w poradni podstawowej opieki zdrowotnej zachęcały do złożenia deklaracji wyboru naszego lekarza rodzinnego, wykonywały pomiar ciśnienia oraz poziomu cukru. W trakcie wykonywania badań profilaktycznych cukrzycy oraz nadciśnienia tętniczego reprezentacja oddziału gastrologiczno-wewnętrznego informowała o bezpłatnych badaniach kolonoskopowych. Swój udział miały również panie z oddziału rehabilitacyjnego oferując pokaz ćwiczeń.  
Co ważne bardzo dużo osób skorzystało z oferty Festynu Zdrowia, pożytecznie i w miłej atmosferze spędzając to upalne, niedzielne popołudnie.