Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
22.08.2019

Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów w poniedziałek odwiedzi pacjentów naszej pediatrii

Koledzy z Kabaretu Młodych Panów mówią o nim, że jest ich „pudelkiem, kozaczkiem, fejsikiem i hejterem. Jest omnibusem wiedzy niepotrzebnej i trzykrotnym mistrzem świata w biegu przez plotki." On sam dodaje o sobie: - Jestem gorolem z ciągotami do śląskości. Mam nadzieję, że kiedyś dostanę obywatelstwo śląskie".

Bartosz Demczuk, wraz z Kabaretem Młodych Panów, od wielu lat rozśmiesza Polaków. Są jednym z najpopularniejszych polskich kabaretów – ich występy wyprzedają się na pniu, są też stale obecni w telewizyjnych produkcjach Polsatu i Telewizji Polskiej.

W najbliższy poniedziałek (26 sierpnia) Bartek odwiedzi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju i spotka się z pacjentami otwartego niedawno oddziału pediatrycznego.

- Zawsze chętnie pozytywnie odpowiadam na takie zaproszenia. To okazja żeby dać dzieciakom trochę radości i uśmiechu. Taki dar dał mi stwórca, więc chcę się nim dzielić – mówi Bartosz Demczuk.