Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
09.07.2019

Uwaga! Kolejne zmiany w związku z przebudową Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych!

 

Trwają prace remontowe i budowlane Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych. Zakres prac obejmuje I piętro poradni oraz wewnętrzne patio niegdyś przeznaczone dla pacjentów, w przyszłości - zabudowane. W tej nowej strukturze swoje miejsce znajdzie poradnia podstawowej opieki zdrowotnej oraz nocna i świąteczna opieka zdrowotna. Do momentu oddania do użytku nowo wybudowanej części szpitala konieczne jest przeniesienie lekarza rodzinnego oraz nocnej i świątecznej opieki dla dorosłych do innej lokalizacji.

- Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej znajduje się koło Kaplicy szpitalnej, na I piętrze

- Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki (tzw pogotowie) została przeniesiona na Oddział Rehabilitacyjny znajdujący się na I piętrze, pokój nr 104 i 106 (ten sam gabinet, w którym znajduje się poradnia chirurgiczna i neurochirurgiczna). Droga oznaczona będzie strzałkami w kolorze zielonym.

Lekarz dedykowany dzieciom pozostaje w dotychczasowym miejscu przy ul. Krasickiego.

Za utrudnienia związane z remontem poradni specjalistycznych PRZEPRASZAMY jednocześnie bardzo prosimy o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych prac będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności.