Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
17.06.2019

Informujemy o wyniku rozstrzygnięcia postępowania konkursowego

Informujemy, że w wyniku rozstrzygnięcia postępowania konkursowego Zarząd Województwa Śląskiego powołał na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju Roberta Rychela.

„Przez blisko sześć miesięcy miałem okazję przekonać się, że Szpital to wartościowi Ludzie, sumienni Pracownicy. Cieszę się, że będę mógł nadal z Nimi współpracować. Mam ogromną nadzieję, że wspólnymi siłami będziemy zmieniać Szpital w takim kierunku, żeby Personel każdego szczebla był dumny z tego, że tu pracuje, a Pacjenci wiedzieli, że uzyskają opiekę na najwyższym możliwym poziomie."

Przypominamy, że na mocy uchwały nr 4/10/VI/2019 Zarządu Województwa Śląskiego, od 3 stycznia 2019 r. Robert Rychel był pełniącym obowiązki dyrektora naszego Szpitala. Od tego czasu, kontynuując już rozpoczęte projekty udało się Szpitalowi wznowić działalność Oddziału Pediatrycznego, trwa przebudowa Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych, Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej oraz remont Oddziału Urazowo-Ortopedycznego.