Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
02.05.2019

POSZUKUJEMY LEKARZY NEUROCHIRURGÓW!

    Praca w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju to nie tylko atrakcyjne zarobki, ale przede wszystkim możliwość współpracy ze specjalistami najwyższej klasy. Oddział Neurochirurgii naszego Szpitala jest miejscem, gdzie wykonywany jest pełen zakres operacji neurochirurgicznych, Blok Operacyjny jest doskonale wyposażony. Specjaliści  współpracują  również z Neuroradiologami Interwencyjnymi w zakresie m.in. leczenia tętniaków naczyń mózgowych, przetok tętniczo-żylnych czy naczyniaków tętniczo-żylnych.
    Ponadto Oddział Neurochirurgii zaangażował się we współpracę ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym  w ramach projektu Gliomed „Diagnostyka i leczenie glejaków na podstawie wolnokrążącego DNA guza.”
Oddział jest również pozytywnie opiniowany przez naszych Pacjentów.

    Serdecznie zapraszamy do współpracy lekarzy specjalistów lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurochirurgii. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych tj. CV oraz dokumentów potwierdzających posiadane umiejętności na adres:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu Zdroju
Dział Personalny, 44-330 Jastrzębie Zdrój ul. Jana Pawła II 7
email: szpital@wss2.pl
kontakt tel. 32 478 45 20 do 22