Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
11.04.2019

Przyszpitalne Poradnie Specjalistyczne już niebawem staną się w pełni komfortowe, a spotkanie z lekarzem będzie przebiegało sprawniej

Całkiem niedawno z nieukrywanym zadowoleniem informowaliśmy o pozyskaniu środków unijnych na dofinansowanie przebudowy i remontu Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych. Od tego czasu, po licznych spotkaniach i dyskusjach projekty zostały zatwierdzone.Zakończono również postępowanie przetargowe. Teraz kolej na realizację. Ruszamy 15 kwietnia bieżącego roku.

Przebudowa będzie przebiegała dwuetapowo. W pierwszej kolejności prace obejmą I piętro a utrudnienia potrwają kilka miesięcy. Poradnie Specjalistyczne zostaną przeniesione do innej lokalizacji:

II część prac remontowych dotyczy parteru Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych. O szczegółach tego etapu będziemy informować w późniejszym czasie. Utrudnienia związane z pracami budowlanymi powinny zakończyć się we wrześniu 2020 r.
Przebudowa, remont i doposażenie Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych, Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz pracowni diagnostycznych i zabiegowych to ogromny i kosztowny projekt. Inwestycja obejmować będzie pomieszczenia na parterze i I piętrze Szpitala, między innymi pokoje badań, gabinety zabiegowe i punkty rejestracji. Dobudowany zostanie segment budynku, w którym zlokalizowana zostanie Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Ponadto ta cześć Szpitala zostanie wyposażona w nową windę. Poczekalnie dla naszych Pacjentów staną się bardziej komfortowe, przewidziano również system kolejkowy usprawniający proces od momentu zapisania się na wizytę aż do spotkania z lekarzem.
Bardzo prosimy o wyrozumiałość i liczymy na to, że efekty tych starań będą satysfakcjonujące i wynagrodzą wszelkie niedogodności.
Ponadto zmianie ulegnie miejsce urzędowania: