Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
18.01.2018

Piękny gest hokeistów i kibiców - misie trafiły do dzieci

Akcja Teddy Bear Toss, która odbyła się na Lodowisku Jastor podczas spotkania Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie z MH Automatyką Gdańsk polegała na wrzucaniu maskotek na lód po strzeleniu pierwszego gola przez zawodnika jastrzębskiego klubu hokejowego.

Kibice doskonale się przygotowali i po oddaniu gola na lodzie zawitało aż 282 maskotek. Niezmiernie nas cieszy, iż klub hokejowy zaproponował przekazanie maskotek dzieciom przebywającym w Oddziale Pediatrycznym Szpitala – to piękny gest hokeistów i kibiców dzięki, którym udało się zabrać pokaźną liczbę pluszaków.

        Zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie rodzeństwo Łukasz i Radosław Nalewajkowie i słowacki obrońca Jan Homer przekazali maskotki dzieciom przebywającym w Oddziale Pediatrycznym. Cóż to był za dzień – dla dzieci ogromna niespodzianka i radość z wizyty hokeistów i te promienne uśmiechy na widok maskotek. Każde dziecko otrzymało pluszaka, a ich uśmiech był największym podziękowaniem  dla hokeistów i kibiców, bez których tego wydarzenia by nie było. Dziękujemy Wam wszystkim ślicznie w imieniu dzieci za tak piękny gest.

    Podczas wizyty u małych pacjentów  udało się zorganizować mecz unihokeja. Rozegramy został zacięty mecz pomiędzy zawodnikami Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie, a reprezentacją dzieci. Zgadnijcie kto wygrał …? Najbardziej zaciętym zawodnikiem okazał się Miłosz, który strzelił aż 10 goli. Jak radośnie mówił Miłosz „proszę powiedzcie wszystkim, że strzeliłem gole”. Miłoszku spełniamy Twoją prośbę.

Zobacz fotorelację...