Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
17.01.2018

Wyróżnienie dla Dyrektora Szpitala Menedżer Roku 2017 w Ochronie Zdrowia - placówki publiczne

Niniejszym z przyjemnością pragniemy poinformować, że decyzją Kapituły konkursu Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia-Liderzy Medycyny Pani dyrektor Grażyna Kuczera otrzymała wyróżnienie w kategorii: Menedżer Roku 2017 w Ochronie Zdrowia-placówki publiczne.

     

 

  Kandydatów w poszczególnych kategoriach zgłaszały organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, stowarzyszenia, grupy pracowników, a także osoby indywidualne. Dla Pani dyrektor Grażyny Kuczery „dodatkowym powodem do dumy jest fakt, iż zgłoszenie mojej kandydatury w kategorii: Menedżer Roku 2017 w Ochronie Zdrowia - placówki publiczne zostało złożone przez pracowników Szpitala. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że obrany kierunek rozwoju Szpitala jest dobry i służy wymiernym efektom, podnoszeniu jakości jak również daje siłę do działania, mimo, iż rzeczywistość organizacyjna i finansowa nie jest łatwa”.
        Pani dyrektor dodaje, iż Członkowie Kapituły „doceniając niezwykle sprawny sposób zarządzania placówką  oraz realizowane projekty współpracy transgranicznej”, ocenili bezpośrednio moją pracę. Ja jednak jestem w pełni świadoma, że na to wyróżnienie składa się ciężka praca Personelu Szpitala we wszystkich jego obszarach. Dlatego - podobnie jak w 2016 roku, kiedy to Szpital otrzymał statuetkę Liderów Ochrony Zdrowia 2016 w kategorii: „Działalność na rzecz Pacjenta” - ponownie powiem, że dedykuję wyróżnienie wszystkim Pracownikom, których zaangażowanie i sumienność składają się na prestiż i uznanie dla Szpitala... składają się na uznanie dla mnie”.

- Z zadowoleniem i satysfakcją przyjęłam informację, że dyrektor jastrzębskiego szpitala otrzymała tak prestiżowe wyróżnienie. Z pewnością jest ono rezultatem profesjonalizmu i dbałości o jakość świadczonych usług medycznych, a także wyrazem uznania za pozyskiwanie środków zewnętrznych i prowadzone w lecznicy inwestycje. Dla Jastrzębia-Zdroju to bardzo ważne, żeby Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 był sprawnie zarządzaną placówką, w której można liczyć na fachową opiekę medyczną – podkreśla Anna Hetman, prezydent miasta.