Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
04.05.2017

40 twarzy szpitala - przyjdź na wystawę

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu – Zdroju powstał w 1976 roku, a w roku ubiegłym obchodził swój jubileusz 40 – lecia istnienia. Stało się to dobrą okazją do zatrzymania w kadrze zastanej rzeczywistości ale również okazją do odbycia sentymentalnej podróży w przeszłość.


   

Wspomnienia, łzy wzruszenia, zaskakujące odkrycia … Niezapomniane chwile i miejsca uchwycone obiektywem aparatu fotograficznego można zobaczyć na trwającej wystawie, której organizatorem jest Klub Fotograficzny Niezależni.
Wystawę zdjęć autorstwa Klubu Fotograficznego „Niezależni” pt. „40 twarzy szpitala” można oglądać do 20 maja w Galerii Acartus przy ul. 11 Listopada 2 w Jastrzębiu – Zdroju.
    Podczas uroczystego otwarcia wystawy przedstawiciele SJKF Niezależni dziękowali dyrektorowi szpitala Grażynie Kuczera za zaproszenie do współpracy w projekcie, podkreślając, iż Szpital był niezmiernie atrakcyjny miejscem dla fotografów, którzy z rożnej perspektywy mogli zobaczyć i uwiecznić na zdjęciach pracę personelu medycznego na oddziałach i przede wszystkim Bloku Operacyjnym, który ich zdaniem był jednym z najciekawszych miejsc w szpitalu. „Niezależni” dodali, iż miło było gościć na otwarciu wernisażu p. prezydent Annę Hetman, pracowników szpitala, dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu – Zdroju Janusza Jurczaka i przedstawicieli Żorskiego Klubu Fotograficznego Kadr.
    Serdecznie zachęcamy wszystkich do oglądania wystawy.
 

Fotorelacja...