Śląska Nagroda Jakości Szybka Terapia Narodowy Fundusz Zdrowia Ceryfikat 2015/47 ISO 9001ISO 9001 "Kompleksowość, wysoka jakość, bezpieczeństwo
- by ratować, leczyć, uczyć"
Aktualności
14.04.2017

Patryk Strzeżek, Jakub Popiwczak, Maciej Muzaj ze świątecznymi zajączkami dla dzieci

Oddział Pediatryczny odwiedzili zawodnicy Jastrzębskiego Węgla - Patryk Strzeżek, Jakub Popiwczak, Maciej Muzaj. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wyszli z inicjatywą odwiedzin chorych dzieci Oddziału Pediatrycznego.

 Sportowcy wręczyli małym pacjentom popularnego „zajączka” i upominki pełne słodyczy. Podczas wizyty siatkarze rozmawiali z rodzicami chorych dzieci dodając im słów otuchy i wsparcia. - Takie wizyty zawsze są pozytywne, jeśli dzięki temu stan dzieci ma szansę się polepszyć, a na ich twarzach gości uśmiech. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że pobyt nawet w najlepszym szpitalu to nic miłego. Fajnie jest spotkać się z małymi pacjentami - podkreślił Patryk Strzeżek. Jastrzębski Szpital już dziś bardzo dziękuję za piękną inicjatywę i zainteresowanie stanem chorych dzieci i przede wszystkim dobre słowa, które na pewno są potrzebne rodzinom chorych dzieci. To było bardzo miłe i wesołe spotkanie, dzięki któremu na ustach dzieci promieniał uśmiech. Bardzo ważnym jest dla nas, że jest „Ktoś kto prawdziwie rozumie i pomaga” – bardzo dziękujemy siatkarzom za zaangażowanie i przemiły świąteczny gest dla chorych dzieci !

Fotorelacja...